www.cemix-zary.pl

ul. Wapienna 18/3, 68-200 Żary

tel. 68 374 05 05

Produkty

Klej do płytek GOLD

Klej do płytek GOLD jest cementową zaprawą klejową o zwiększonej odkształcalności i przyczepności, przeznaczoną do przyklejania płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, glazury i terakoty do podłoży.

...więcej

Zaprawa do klinkieru CEmix

Zaprawa do klinkieru CEmix przeznaczona jest do murowania i spoinowania ścian konstrukcyjnych, fundamentowych, elewacyjnych oraz kominów i ogrodzeń z cegły klinkierowej. Zaprawa jest fabrycznie przygotowaną suchą mieszanką, po rozrobieniu z wodą gotową do użycia w kolorze szarym i grafitowym.

...więcej

Beton kontrukcyjny CEmix

Beton kontrukcyjny CEmix jest produktem klasy C30. Służy do wylewania nadproży, wieńców, stropów, posadzek o dużej odporności wytrzymałościowej po uprzednim ułożeniu właściwego zbrojenia. Beton konstrukcyjny można stosować na wszystkich podłożach linearnych.

...więcej

Tynk akrylowy CEmix

Tynk akrylowy CEmix jest wysokiej jakości wodnym, ozdobnym tynkiem na bazie żywicy akrylowej do wykonywania trwałych aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych o fakturze baranka.

...więcej

Tynk mozaikowy CEmix

Tynk mozaikowy CEmix jest mozaikową masą tynkarską skomponowaną na bazie transparentnej żywicy akrylowej oraz kruszyw naturalnych i barwionych. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej oraz dwóch granulacjach wg katalogu producenta.

...więcej

Tynk silikonowy CEmix

Tynk silikonowy CEmix jest wysokiej jakości wodnym, ozdobnym tynkiem na bazie żywicy silikonowej przeznaczonym do wykonywania trwałych aplikacji zewnętrznych i wewnętrznych o fakturze baranka. Produkt jest tynkiem gotowym do nakładania na wszelkich trwałych i gładkich podłożach występujących w budownictwie.

...więcej

Klej do glazury CEmix D1

Klej do glazury CEmix wysokoelastyczny D1 jest gotowym do użycia klejem dyspersyjnym o wysokiej sile klejenia, wodoodpornym. Przeznaczony jest do klejenia płytek ceramicznych ściennych i podłogowych, gresowych, okładzin kamienia naturalnego, tworzywa sztucznego,

...więcej

Masa podkładowa CEmix

Masa podkładowa CEMIX jest wodnym akrylowym tynkiem podkładowym pod tynki akrylowe i mineralne do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Jest gotowym tynkiem podkładowym na wszystkie rodzaje podłoży występujących w budownictwie, takich jak tynk cementowy wapienny, zaprawy cementowe, beton, piaskowiec, itp.

...więcej

Masa szpachlowa CEmix - Finisz

Masa szpachlowa CEmix - Finisz to najwyższej jakości, śnieżnobiały, gotowy do użycia polimerowy produkt, przeznaczony do prac remontowych, wykończeniowych i dekoracyjnych w budownictwie.

...więcej

Emulsja gruntująca CEmix

Emulsja gruntująca CEmix przeznaczona jest do gruntowania chłodnych podłoży mineralnych, ceramicznych, drewnopochodnych, płyt gipsowo-kartonowych, itp. Emulsja wzmacnia powierzchniowo podłoże, redukcje jego chłonność, ogranicza pylenie oraz poprawia jego parametry przyczepnościowe.

...więcej
1 2 3